Przez ostatnie klika miesięcy 2018 roku pracowaliśmy nad dużym projektem, który nosi tytuł sofa.pl.

Strona do zobaczenia pod tym linkiem – polecamy

Jest to sklep internetowy z najtańszymi meblami w Polsce, od najlepszych i wyselekcjonowanych producentów. Wdrożyliśmy tutaj wiele rozwiązań, które dopiero teraz do naszego kraju zaczynają spływać zza granicy. Sofa jest prekursorem tego typu rozwiązań w Polsce.

Udało nam się tutaj min. wprowadzić konfigurację mebli w 3D oraz zmianę kolorów w trybie natychmiastowym “live”.
Dobrym przykładem tego typu konfiguratora jest sofa “Calipso”. Link tutaj zaprezentuje Państwu działanie naszego oprogramowania.

Zdjęcie prezentuje mebel w 3D

W modelach 3D mamy możliwość myszką poruszać meblem, w każdym możliwym kierunku i obejrzeć go z każdej strony. Jest to świetny sposób prezentacji produktu dla klienta. Polecamy wypróbować 🙂

Kolejną ciekawszą funkcją jaką oferuje sofa.pl jest podgląd zmiany koloru “na żywo” – wystarczy, że wybierzemy kolor tkaniny z listy, która dostępna jest przy każdym meblu i zobaczymy zmieniający się kolor mebla.

Na zdjęciu niżej przedstawiamy przykład narożnika wraz z listą dostępnych dla niego tkanin. W naszym przypadku wybraliśmy kolor “Etna 16 – turkusowy”.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tak dużym i rozbudowanym projekcie. Zachęcamy Państwa to zapoznania się z ofertą sofy 🙂