Gdzie kupić samochód?

Gdzie kupić samochód?

Nowy samochód to niezawodność. Im straszy pojazd tym więcej części może się zepsuć. Samochód prosto z salonu daje poczucie pewności, że pojazd nie odmówi posłuszeństwa podczas dłuższego wyjazdu. Gdzie warto szukać ciekawych ofert aut nowoczesnych, a jednocześnie niezawodnych. Salon Dacia jest właściwym miejscem.

Salon oferuje bogatą gamę samochodów od małych rodzinnych, przez siedmioosobowe vany aż po uterenowione Dustery. Salon Dacia posiada w swojej ofercie nawet nowoczesny pojazd elektryczny.

Dodatkowym atutem zakupu nowego pojazdu jest możliwość przedłużenia gwarancji nawet do pięciu lat. Sprawia to, że można dłużej korzystać z pojazdu, nie obawiając się o koszt usuwania awarii.

Co jeszcze daje zakup auta z salonu? Bezpieczeństwo. Obecnie słyszy się o wielu oszustwach. Samochody sprowadzane z zagranicy są w bardzo złym stanie, nawet całkowicie skasowane. Następnie nieuczciwi sprzedawcy zlecają ich odnowienie i sprzedają jako bezwypadkowe. Nie wprawne oko nie odkryje oszustwa od razu. Kiedy wyjdzie na jaw, jest już za późno i to nabywca pozostaje z problemem i stratą finansową.

Ważną zaletą dobrej sieci dealerskiej jest duża liczba salonów. Salon Dacia jest zlokalizowany praktycznie w każdym większym mieście. Więc zakup, ale i dostęp do usług serwisowych jest ułatwiony.

Dacia oferuje nie tylko sprzedaż samochodów nowych oraz używanych. Prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, mechaniczny oraz blacharski.

Czas realizacji jakiejkolwiek usługi, czy to zakupu samochodu, czy jego serwisu, jest możliwie krótki. Zawdzięcza się to życzliwej obsłudze prowadzonej przez doradców klienta.