Jak się ubrać do prac ogrodowych?

Jak się ubrać do prac ogrodowych?

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie rozważasz noszenie czegoś ładniejszego niż codzienne ubrania, gdy wykonujesz prace ogrodowe. Być może wybierzesz ładną parę dżinsów i fajny t-shirt. Jeśli masz wysokiej klasy narzędzia, możesz pomyśleć o noszeniu fartucha, aby się nie pobrudzić.

1) Ubieranie się nie jest konieczne do pracy w ogrodzie. Nawet jeśli masz świetne narzędzia, twoje rośliny nie dbają o to, czy jesteś ładnie ubrany, czy nie. Jeśli cokolwiek, lepiej jest ubrać się w dół, ponieważ brud i błoto nie będą trzymać się twoich ubrań tak bardzo, jak w twoich ładnych ubraniach.

2) Noś coś wygodnego i funkcjonalnego. W zależności od tego, jaki rodzaj pracy wykonujesz, może to oznaczać dżinsy, szorty, stary t-shirt, trampki i bez skarpet, jeśli pogoda jest wystarczająco ładna, aby spędzić czas na zewnątrz bez butów. Na przykład, jeśli wykonujesz ciężką pracę przy pieleniu w ogrodzie lub przesadzaniu krzewów do ziemi w ramach przygotowań do zimy, pomocne może być noszenie rękawic, aby uniknąć pęcherzy na dłoniach. Upewnij się również, że buty, które wybierzesz są wygodne, ponieważ będziesz spędzać dużo czasu na nogach!

Więcej informacji na stronie: detaille.pl