Lumene – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Lumene – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Lumene to fińska marka kosmetyczna, która powstała w 1987 roku. Od wielu innych marek różni się tym, że firma ma tylko pięć produktów, ale każdy z nich to potęga: Produkty Lumene są wykonane z opatentowanej formuły o nazwie Bio-Advanced Peptide Complex, która zawiera ponad 70% protein i kwasów tłuszczowych, a także witaminy i minerały. Celem tego kompleksu jest naprawa skóry, tak aby w pełni odzyskała ona siły po uszkodzeniach i wolniej się starzała. Lumene stara się również być przyjazne dla środowiska, stosując składniki z odnawialnych źródeł, gdy tylko jest to możliwe, oraz opakowania nadające się do recyklingu lub biodegradacji.

Wśród pięciu produktów Lumene znajdują się:

– Day Cream SPF 15: Ten krem jest przeznaczony do stosowania w ciągu dnia i zawiera filtr SPF 15, aby chronić twarz przed słońcem. Oferuje nawilżenie i ochronę, a także właściwości przeciwstarzeniowe. Może być stosowany codziennie, choć jest szczególnie skuteczny, jeśli stosujesz go po oczyszczeniu twarzy na noc i przed nałożeniem makijażu rano.

– Krem na noc: Ten krem zawiera opatentowany przez Lumene Bio-Advanced Peptide Complex, który pomaga zredukować zmarszczki i drobne linie, a jednocześnie wyrównuje nierówny koloryt skóry spowodowany ekspozycją na słońce lub stresem. Więcej na: stylishbasket.pl