Na czym w świecie mody polega moda z pazurem?

Na czym w świecie mody polega moda z pazurem?

Moda z pazurem to termin, który pojawił się ostatnio w świecie mody i jest to termin, nad którym wiele osób drapie się po głowie. W tym artykule staramy się odpowiedzieć na pytanie, czym jest moda z pazurem.

W czasach, gdy widzimy coraz większą różnorodność obuwia (płaskie buty, buty na klinie, buty na wysokości uda, buty na platformie), jasne jest, że nie ma ograniczeń co do tego, co projektanci mogą wymyślić w następnej kolejności. Jednak nawet przy tych wszystkich nowych stylach, które pojawiają się na rynku i jeszcze wielu innych, które czekają w skrzydłach na kolejne sezony, wciąż jest mnóstwo miejsca na innowacje, nawet w sferze „tradycyjnych” butów. Jednym z trendów, który ostatnio zyskuje na popularności jest to, co niektórzy nazywają modą na pazury – lub alternatywnie, pazurami. Część tego terminu dotycząca pazurów odnosi się do twardych plastikowych elementów, które można znaleźć na niektórych butach, które pozwalają na lepszą przyczepność na lodzie i śniegu. Nie jest to tylko pojedynczy kawałek plastiku na palcach i pięcie, ale wiele butów z pazurem ma kilka rzędów tych kawałków plastiku na przemian z przodu do tyłu, jak również z boku do boku.

Gdy zaczniesz szukać butów z pazurami, przekonasz się, że jest ich mnóstwo – a przynajmniej o wiele więcej niż kiedyś. Więcej na: prettyfe.pl