Na czym w świecie mody polega styl Casual?

Na czym w świecie mody polega styl Casual?

W przyjaznym tonie: Wiem, słowo „casual” brzmi jak coś, co spodziewałabyś się usłyszeć w otoczeniu biznesowym lub w wytwornej restauracji. Prawdopodobnie słyszałeś już wcześniej termin casual używany przy omawianiu ubrań – zwłaszcza gdy mowa o ubieraniu się na nocny wypad na miasto.

„Casual” oznacza po prostu coś, co nie jest formalne, ale to nie znaczy, że nie jest stylowe! W rzeczywistości, niektóre z moich ulubionych strojów były „casual dresses” i „casual skirts”. Strój swobodny to taki, w którym czułabyś się komfortowo nosząc go wszędzie, od brunchu z przyjaciółkami po kawę z rodzicami Twojego chłopaka.

Sukienka może być tak prosta jak zwykła sukienka w jasnym jednolitym kolorze lub z zabawnymi detalami, takimi jak falbany lub nawet hafty (dla bardziej odważnych). Spódnica może mieć dowolny kształt, od dżinsów lub legginsów, aż do spódnic z tkaniny, które poruszają się podczas chodzenia.

Najważniejszą rzeczą w przypadku swobodnych sukienek i spódnic jest to, że sprawiają, że czujesz się dobrze. Jeśli czujesz się w nich pięknie i pewnie, i jesteś podekscytowana noszeniem ich na mieście, to są to najlepsze stroje, jakie możesz mieć w swojej szafie! Więcej na ohmadame.pl