Rodzaje drukarek, które musisz znać!

Rodzaje drukarek, które musisz znać!

Jeśli pracujesz w tradycyjnym biurze, prawdopodobnie masz dobre pojęcie o tym, co potrafią drukarki w Twojej firmie. Jeśli jednak jesteś bardziej typem domatora i używasz drukarek do różnych codziennych projektów, może być trudno śledzić wszystkie dostępne typy. Istnieje wiele różnych typów drukarek dla różnych rodzajów zastosowań i sytuacji, więc oto kilka, które pozwolą Ci zacząć:

Po pierwsze, jest twoja standardowa czarno-biała drukarka laserowa. Są one dostępne od dziesięcioleci i stanowią podstawowy wybór dla większości biur. Drukują szybko i w dużych ilościach oraz wykorzystują toner, który może wystarczyć nawet na 5000 stron przed wymianą. Można je znaleźć szeroko dostępne w większości sklepów z artykułami biurowymi lub u sprzedawców internetowych.

Następnie jest drukarka atramentowa, która jest znacznie bardziej powszechna w domach niż w biurach, ponieważ są one tańsze niż drukarki laserowe i nie wymagają tyle konserwacji. Jednak zazwyczaj drukują wolniej niż drukarki laserowe i nie drukują tak wielu kopii na wkład, jak robią to drukarki laserowe. Ponadto zazwyczaj mają tylko jedną kasetę na papier, w której przechowywany jest papier do drukowania, jeśli trzeba drukować na określonych rodzajach papieru. Zobacz więcej na: bastille.pl